Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
XI 25-tka Świętokrzyska

      W sobotę 28 marca odbyła się już jedenasta edycja półmaratonu pieszego pod nazwą „25-tka Świętokrzyska”. W imprezie wzięło udział 54 piechurów z województwa i nie tylko.
Trasa rozpoczęła się na pętli autobusowej w Barczy, gdzie wszystkich uczestników przywitał Komandor Rajdu Kol. Marcin Nocula oraz Wójt Gminy Masłów Pan Tomasz Lato, który w sobotni poranek zrobił wszystkim bardzo miłą niespodziankę tym spotkaniem.
Trasa rajdu przebiegała bardzo malowniczym Pasmem Klonowskim, aż do Bodzentyna, gdzie uczestnicy wędrowali przez Górę Miejską już niebieskim szlakiem aż do Ciekot, do gospodarstwa agroturystycznego „Nad Wodą”.
„Tańcbuda”– bo tak nazywa się miejsce naszego biesiadowania po pokonaniu 27 kilometrów trasy. Na wszystkich uczestników czekał ciepły bigos z wiejskim jadłem i tradycyjne już ognisko turystyczne.
Raz jeszcze wszystkim piechurów gratulujemy przejścia trasy XI 25-tka Świętokrzyskiej. Galeria.

poniedziałek, 30 marca 2015 czytaj całość
I Sesja Szkoleniowa "Święty Krzyż dla Przewodników Świętokrzyskich"
poniedziałek, 30 marca 2015 czytaj całość
Fałszywa strona Klubu Górskiego PTTK Kielce
    
        Informujemy, że obecna strona internetowa Klubu Górskiego PTTK Kielce jest w trakcie budowy. Pojawiające się obecnie strony bazujące na działalności i wizerunku Klubu Górskiego PTTK Kielce, są fałszywe i podają błędne informacje.
W momencie pojawienia się oficjalnej strony Klubu Górskiego PTTK Kielce poinformujemy o tym fakcie. Apelujemy o nie korzystanie ze starego adresu i zawartych tam informacji.
 
P.S. Trwają aktualnie prace nad usunięciem fałszywych treści.
 
Zarząd
Klubu Górskiego PTTK Kielce
czwartek, 26 marca 2015 czytaj całość
Kielecki Festiwal Podróżniczy
czwartek, 26 marca 2015 czytaj całość
III ETAP Szlaku Niebieskiego Tarnów - Wielki Rogacz

 Klub Górski PTTK Kielce zaprasza wszystkich miłośników górskich wędrówek na kolejny projekt jakim jest przejście niebieskiego szlaku Tarnów - Wielki Rogacz. Plan zakłada realizację IV etapów dwudniowych. III etap odbędzie się już w dniach 25-26 kwietnia  2015r.  Dla niezdecydowanych przedstawiamy regulamin odznaki opracowany przez Polskie Towarzystwo Tatrzańskie. Plan wyprawy. Serdecznie Zapraszamy.
środa, 25 marca 2015 czytaj całość
XI 25-tka Świętokrzyska
wtorek, 24 marca 2015 czytaj całość
Rajd Śladami Zabytków Techniki
niedziela, 22 marca 2015 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs