Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Chcesz zostać wolontariuszem? Zapraszamy!
     Zapraszamy wszystkich wolontariuszy do współpracy z Oddziałem Świętokrzyskim PTTK w Kielcach.  Jeśli tylko ciekawi Cię województwo świętokrzyskie i jego atrakcje to dobrze trafiłeś.   Film z pracy Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach
czwartek, 09 lipca 2015 czytaj całość
III część przewodnika "Z sercem w plecaku" - nowość !!!
 Już jest! Długo wyczekiwana III część przewodnika turystycznego "Z sercem w plecaku" czyli wędrówki po drogach i bezdrożach Ziemi Świętokrzyskiej i Sandomierskiej - Góry Świętokrzyskie Wokół Pasma Głównego - Łysogóry i okolice. Jak sama tytuł wskazuje przewodnik został rozszerzony o Łysogóry. Są tu informacje zarówno o Żeromszczyźnie ale i okalających główne pasmo miejscowościach. Publikacja niniejsza służyć ma poprawieniu walorów i piękna Ziemi Ojczystej-Świętokrzyskiej i Sandomierskiej, której bogate, aczkolwiek burzliwe dzieje,pozostawiły trwały ślad minionych wieków, odciśnięty w kamieniu, na tonach papieru i w ludzkich sercach...
środa, 24 czerwca 2015 czytaj całość
Lato w mieście z PTTK Kielce
czwartek, 18 czerwca 2015 czytaj całość
Święto Kielc !!!
  Święto Kielc odbędzie się w tym roku w dniach 26 - 28 czerwca. Na kielczan czekają rozmaite koncerty, spektakle uliczne, imprezy plenerowe, warsztaty artystyczne, wystawy, pikniki rodzinne. Tegorocznym koordynatorem Święta Kielc jest Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", stąd motywem przewodnim przedsięwzięcia będzie myśl "Życie to jest teatr".
środa, 17 czerwca 2015 czytaj całość
Wiodące programy turystyczne województwa świętokrzyskiego - przewodnik
   W celu przybliżenia bogactwa naturalnego i kulturowego województwa świętokrzyskiego Instytut Kultury Regionalnej i Dziedzictwa Narodowego przygotował dla Państwa bezpłatną publikację łączącą w sobie elementy Przewodnika, ale także informatora turystycznego, który za pomocą pakietów pomoże w przygotowaniu planu pobytu w regionie. Publikacja „Wiodące programy turystyczne województwa świętokrzyskiego – przewodnik” powstała w ramach projektu „Perspektywy RSI Świętokrzyskie - IV etap” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wydawcy liczą, że lektura tej pozycji zachęci turystów do zwiedzania Gór Świętokrzyskich, miast i miasteczek – które owiane są legendami, a także wspaniałych krajobrazów Ponidzia czy okolic Sandomierza.


środa, 17 czerwca 2015 czytaj całość
PRZEWODNIK ROKU Kielce - krok po kroku
wtorek, 16 czerwca 2015 czytaj całość
Wycieczka w Bieszczady z PTTK Kielce
     Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach wraz z Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce Oddział w Kielcach zapraszają na wycieczkę autokarową w Bieszczady w dniach 4-6 września.
Szczegółowy program wyjazdu.

środa, 10 czerwca 2015 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs