Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
"Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą" - REGIOTEKA czeka na miłosników unikatowych pamiątek.
„Turyści nie wiedzą gdzie byli, podróżnicy nie wiedzą gdzie będą” – warto odwiedzane miejsce poznać na wskroś. Pozwolić, aby zapisały się w naszej pamięci pięknymi krajobrazami, zapachami, smakami, ciekawą architekturą, wspaniałą historią, legendami. Każda podróż owocuje w setki pięknych wspomnień oraz chwil których nie chcemy zapomnieć, chwil które pozostają na długo żywe w pamięci. Wiele z tych momentów utrwalamy robiąc zdjęcia, bo przecież nie chcemy, aby jakieś niesamowite wydarzenie nam umknęło. A może oprócz fotografii i niezapomnianych wspomnień warto przywieźć z podróży coś jeszcze? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wytrawnych podróżników, proponujemy szeroki wybór pamiątek z regionu świętokrzyskiego. Dzięki współpracy z twórcami regionalnymi nie brakuje u nas ręcznie robionych rzeźb, grafik, drewnianych czarownic, magnesów ceramicznych oraz biżuterii. Ponadto w naszej ofercie znajdują się koszulki z nadrukami promującymi Kielce, kubki ilustrujące różne ciekawe miejsca w regionie świętokrzyskim, pocztówki z fotografiami najważniejszych perełek regionu, breloczki, podkładki pod kubek, dzwoneczki z herbem miasta Kielce, ceramiczne baba-jagi, pamiątkowe długopisy oraz największy wybór w mieście magnesów. To wszystko, a nawet więcej, gdyż nie sposób wymienić wszystkich ciekawych propozycji, znajduje się w REGIOTECE.
piątek, 09 września 2016 czytaj całość
XVII Świętokrzyski Rajd Pielgrzymkowy "Święty Krzyż 2016"
piątek, 09 września 2016 czytaj całość
Aktywne Kielce - 11 września 2016r.
środa, 07 września 2016 czytaj całość
4 września odbył się II rajd na pożegnanie lata.
4 września odbył się II Rajd na pożegnanie lata połączony z turniejem gier zapomnianych. Rozpoczęcie rajdu odbyło się na Placu Artystów przed siedzibą biura PTTK. Uczestnicy rajdu powędrowali dwoma trasami:
I. Plac Artystów – Wzgórze Zamkowe – Park Miejski
II. Plac Artystów – Kadzielnia – Park Miejski
wtorek, 06 września 2016 czytaj całość
Wyjazd Klubu Górskiego PTTK Kielce w Góry Opawskie.

Klub Górski PTTK Kielce zaprasza na trzydniową wycieczkę w Góry Opawskie. W dniach 11-13 listopada uczestnicy wyprawy będą mieli okazję zdobyć Biskupią Kopę - szczyt zaliczany do Koron Gór Polski oraz Pradziad - szczyt zaliczany do Korony Sudetów.
Szczegóły wyjazdu znajdują się w kalendarzu imprez.
Serdecznie zapraszamy!!!
wtorek, 30 sierpnia 2016 czytaj całość
Niedzielny spacer po mieście z Przewodnikiem PTTK!
sobota, 27 sierpnia 2016 czytaj całość
Wycieczka KTP PTTK "Przygoda" - "Szlakiem Orlich Gniazd"
Klub Turystów Pieszych PTTK "Przygoda" przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach zaprasza na wycieczkę w dniu dniu 11.09.2016r. "Szlakiem Orlich Gniazd" - Etap VI (ostatni): Złoty Potok - Częstochowa. Program wycieczki
piątek, 26 sierpnia 2016 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs