Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Informacja
Informujemy, że szlak niebieski im. Edmunda Padechowicza na odcinku Kiełki - Sędek pozostaje wyłączony z ruchu turystycznego. Na wskazanym fragmencie odbędą się prace modernizacyjne, a o ich postępach będziemy informować.
wtorek, 20 sierpnia 2019 czytaj całość
Spacerem po górach - Bieszczady
wtorek, 13 sierpnia 2019 czytaj całość
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł Kolega Śp. Stanisław Wójcik

Z głębokim żalem informujemy, że w wieku 67 lat odszedł nasz kolega przewodnik śp. Stanisław Wójcik.

Kolega Stanisław był przewodnikiem od 1979 roku i związany był z Kołem Przewodników Świętokrzyskich w Kielcach. Od wielu lat był również wielkim przyjacielem i sympatykiem Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK „Bartek”.

Msza Święta za duszę śp. kolegi Stanisława odbędzie się w środę 14 sierpnia o godz. 14.00 w kościele pw. św. Józefa w Kielcach, a spocznie na cmentarzu w Kajetanowie.

Niech spoczywa w pokoju
poniedziałek, 12 sierpnia 2019 czytaj całość
Spacerem po górach - Beskid Wyspowy
piątek, 09 sierpnia 2019 czytaj całość
Wszechklubowy Złaz Pamięci Roberta Kulak
środa, 07 sierpnia 2019 czytaj całość
Piwnym szlakiem- "Frankonia"


Serdecznie zapraszamy na pierwszą wycieczkę z nowego cyklu „Piwnym Szlakiem”. Bawaria to kraina tysiąca browarów, my podczas czterodniowej wycieczki odwiedzimy „zaledwie” 14 spośród nich, ale to wystarczy,   by poczuć klimat bawarskiej biesiady i spróbować takich lokalnych specjałów, jak bamberskie piwa wędzone, norymberski Rotbier, czy żytni Roggenbier z Ratyzbony. Po drodze odwiedzimy również legendarny browar w Pilźnie, a także zwiedzimy trzy miasta, których zabytki wpisane zostały na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Koniec listopada to również okres barwnych bożonarodzeniowych jarmarków, wspaniałych dekoracji, zapalania świątecznych iluminacji i rozlewu specjalnych świątecznych piw, których nie napijemy się w innych miesiącach. Podczas naszej wycieczki będziesz miał okazję poczuć ten niezwykły klimat w najpiękniejszych miastach Niemiec rozkoszując się przy tym najlepszym bawarskim piwem. Poza możliwością delektowania się miejscowymi widokami, zapachami i smakami otrzymasz ogromną porcję wiedzy na temat historii, produkcji, kultury i sensoryki najsmaczniejszego napoju świata.

Ważna informacja !
Prosimy o zabieranie wyłącznie toreb. Bez twardych walizek!

czwartek, 01 sierpnia 2019 czytaj całość
Lato z PTTK Kielce
piątek, 05 lipca 2019 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs