Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Oddział Świętokrzyski PTTK dla LGD "Fundacja Ziemi Morawickiej"

Pragniemy poinformować, że w wyniku pół rocznej współpracy z Urzędem Gminy w Morawicy oraz krakowskim wydawnictwem "Compass" Oddział wydał mapę oraz przewodnik turystyczny po Gminie Morawica. Wydawnictwa dostępne są nieodpłatnie w siedzibie Urzędu Gminy w Morawicy.
niedziela, 13 lipca 2008 czytaj całość
Ministerstwa Sprotu i Turystyki wspiera PTTK Kielce

Z wielką radością pragniemy poinformować, że Oddział Świętokrzyski PTTK otrzymał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu
"W trybach czasu - czyli Szlakiem Zabytków Techniki".
Celem projektu jest stworzenie szlaku rowerowego, który zapozna turystów i użytkowników z historią tego obszaru poprzez ukazanie najważniejszych zabytków techniki oraz najciekawszych obiektów krajoznawczych: widokowych, przyrodniczych i archeologicznych.

Odwiedzając nasz Oddział już dziś możesz otrzymać mapę z przebiegiem szlaku oraz opisem najciekawszych atrakcji. Partnerem naszych działań jest Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Bobrzy".
niedziela, 13 lipca 2008 czytaj całość
W trosce o własny lokal
"Ambicją każdej organizacji jest posiadać własny dach nad głową. Losy PTK-PTTK w Kielcach od pierwszych dni po dzień dzisiejszy, tak się toczyły, że własnego dachu nad głową nie udało się posiąść i trzeba było mieszkać na komornym."
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.


wtorek, 08 lipca 2008 czytaj całość
Święto Kielc - Zapraszamy Migawki
piątek, 27 czerwca 2008 czytaj całość
Stuletnia wycieczka - Relacja
Blisko stu kielczan skorzystało z zaproszenia do udziału w jubileuszowym rajdzie w 100lecie pierwszej zorganizowanej wycieczki przez  Kielecki Oddział PTK.
"Stuletnia wycieczka" jest kolejnym elementem obchodów 100-lecia Oddziału PTK-PTTK w Kielcach
Zarząd Oddziału składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom które przyczyniły się do organizacji tej pięknej imprezy.
piątek, 13 czerwca 2008 czytaj całość
Wystawa "100 lat PTK-PTTK w Kielcach" Relacja

środa, 14 maja 2008 czytaj całość
Zdobywaj jubileuszową odznakę "Turysta Przyrodnik"
Z upoważnienia Komisji Ochrony Przyrody Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego, Oddziałowi Świętokrzyskiemu PTTK powierzono ważną misję w związku z Rokiem Przyrody PTTK 2008. Po sukcesie okolicznościowej Odznaki „Roku Szlaków Turystycznych PTTK 2007”,  KOP ZG PTTK oddała w nasze ręce możliwość weryfikacji oraz dystrybucji okolicznościowej odznaki ustanowionej z okazji "Roku Przyrody PTTK". Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem odznaki.
środa, 16 kwietnia 2008 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs