Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Kurs na Instruktora Ochrony Przyrody PTTK


wtorek, 13 stycznia 2009 czytaj całość
XXVI Złaz Turystyczny Wycieczka Szkoleniowa
Już po raz 26 na „Polanie Langiewicza” odbędzie się złaz turystyczny upamiętniający wydarzenia z okresu Powstania Styczniowego. Na leśnej polanie w pobliżu nie zamarzającego nawet w największe mrozy źródełka znajdował się przed laty obóz ćwiczebny, kwaterującego w tym czasie w Wąchocku Mariana Langiewicza. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy na wycieczkę szkoleniową.
czwartek, 08 stycznia 2009 czytaj całość
Przewodnickie Spotkania Opłatkowe 2009

Przewodnicy Świętokrzyscy serdecznie zapraszają na spotkania opłatkowe organizowane w najbliższym czasie. Ideą spotkań jest skupienie wszystkich środowisk przewodnickich z całego województwa na tradycyjnym opłatku.
10 stycznia Św. Krzyż oraz 15 stycznia Dom Księży Emerytów w Kielcach
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami spotkań.

środa, 07 stycznia 2009 czytaj całość
Choinki pod Choinkę
Jak co roku Radio RMF FM rozda słuchaczom wyjątkowe prezenty - Choinki pod Choinkę.
Od 10. do 21. grudnia choinkowy konwój RMF FM odwiedzi 12 polskich miast i rozda kilkanaście tysięcy świątecznych drzewek. Do każdej choinki dołączona zostanie również piękna złota bombka z logo RMF FM.
niedziela, 14 grudnia 2008 czytaj całość
Za przykładem wielkich gór
Oddział Kielecki PTK nie poprzestał na jednym odcinku szlaku turystycznego. Do 1939r. wyznakowano jeszcze kolejne odcinki, a mianowicie; szlak niebieski: Wola Kopcowa – Diabelski Kamień – przełom Lubrzanki, szlak niebieski: Św.Krzyż – Nowa Słupia, szlak żółty: Św.Krzyż – Pasmo Jeleniowskie – Opatów, szlak niebieski: Św.Katarzyna – Bodzentyn, szlak niebieski: Zagnańsk – Samsonów – Tumlin, szlak czerwony: Kielce – Białogon – Chęciny – Miedzianka – Rykoszyn. Ślady tego ostatniego szlaku odnajdziemy jeszcze w głównej alei parku kieleckiego.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
czwartek, 11 grudnia 2008 czytaj całość
PTTK W 90 ROCZNICĘ NIEPODLEGŁOŚCI 1918-2008

Odznaka została ustanowiona jako wspólna inicjatywa Komisji Turystyki Pieszej Zarządu Głównego PTTK i Oddziału PTTK w Szamptułach. Celem Odznaki jest przypomnienie miejsc, postaci i wydarzeń związanych z walkami o Niepodległość. Odznakę można zdobywać w okresie do 11 XI 2009 r.
środa, 10 grudnia 2008 czytaj całość
Spotkanie Organizacyjno Klubu Górskiego PTTK Kielce

Z wielką radością informowaliśmy Państwa, że w dniu 7 listopada br. uchwałą Zarządu Oddziału, powołany - reaktywowany został do życia Klub Górski przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach. Pragniemy zaprosić wszystkich miłośników gór na spotkanie organizacyjno, które odbędzie się we wtorek 09.12.2008 r. w Domu Środowisk Twórczych - Pałac T. Zielińskiego w Kielcach, ul. Zamkowa 5, godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy

piątek, 21 listopada 2008 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs