Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Wieczór Czarnohorski
wtorek, 22 września 2009 czytaj całość
SYGNAŁY Z GÓR
     Na symboliczny cmentarz ludzi gór pod Osterwą poszedłem z potrzeby serca, by chwilą zadumy uczcić pamięć naszych znakomitych działaczy Krzysztofa Wilczyńskiego /1941-1995/ i doc.dr. Zbigniewa Rubinowskiego /1929-1997/. Los tak zrządził, że obaj zginęli w Alpach, lecz każdy w innym czasie, w innym miejscu i w innych okolicznościach.
Kolejna część "Gawędy do historii Oddziału PTK - PTTK w Kielcach" autorstwa Tomasza Wągrowskiego. Zapraszamy do lektury.
poniedziałek, 21 września 2009 czytaj całość
Jubileuszowy "X Rajd Pielgrzymkowy" RELACJA
poniedziałek, 21 września 2009 czytaj całość
Ruszyła rekrutacja na pracowników RCIT

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego poszukuje pracowników do pracy w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Kielcach. Więcej informacji można uzyskać klikając na poniższy link.
niedziela, 20 września 2009 czytaj całość
Medal "POR MEMORIA" dla PTTK KIELCE
Miło jest nam poinformować, iż Oddział Świętokrzyski PTTK uhonorowany został Medalem "Pro Memoria". Medal tenzostał ustanowiony przez Kierownika Urzędu do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych 25 stycznia 2005 roku, za wybitne zasługi w utrwalaniu pamięci o ludziach i czynach w walce o niepodległość Polski podczas II wojny światowej i po jej zakończeniu. Dekoracja nastąpiła 4 września podczas uroczystej gali odbywającej się w ramach XVII Walnego Zjazdu Wyborczego PTTK w Warszawie.
sobota, 19 września 2009 czytaj całość
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu z PTTK


Z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu Oddział Świętokrzyski PTTK w Kielcach przygotował bogatą ofertę aktywnego wypoczynku dla mieszkańców Kielc. Zapoznaj się z ideą ETZT oraz podejmowanymi inicjatywami.
piątek, 18 września 2009 czytaj całość
Nowa książeczka odznaki "Korona Gór Świętokrzyskich"

Po dwóch latach od ustanowienia odznaki "KORONA GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH" oddajemy do Waszych rąk drugie, uaktualnione wydanie książeczki...

Nowe wydanie jest rozszerzone o dwa kolejne szczyty Gór Świętokrzyskich - Fajna Ryba (347m.n.p.m.) i Altana (408m.n.p.m.). W książeczce udoskonalono także miejsca na potwierdzenia oraz naniesione zostały poprawki do regulaminu.
czwartek, 13 sierpnia 2009 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs