Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Komunikat Organizacyjny dotyczący XLVI Ogólnopolskiego Wiosennego Rajdu Kolarskiego PTTK "Trójprzymierze"
            Informujemy, że z dniem 7 kwietnia 2011r. lista uczestników na XLVI Ogólnopolski Wiosenny Rajd Kolarski PTTK "Trójprzymierze" została zamknięta. Osoby zakwalifikowane to:
niedziela, 10 kwietnia 2011 czytaj całość
XLVI Ogólnopolski Wiosenny Rajd Kolarski PTTK "Trójprzymierze"
Rajd "Trójprzymierze" odbywa się od 1965 r. Jego założycielami były trzy kluby: "Kigari" z Kielc, "Wektor" z Warszawy i "Welocyped" z Lublina. Co roku organizowany jest przez jeden z powyższych klubów.
Uczestnicy poruszają się po specjalnie wyznaczonych trasach, przebiegających po najciekawszych zakątkach danego regionu. Trasy tegorocznej imprezy przebiegają po Górach Świętokrzyskich a dokładnie terenami malowniczej Gminy Chęciny i jej okolic.
BRAK WOLNYCH MIEJSC
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 czytaj całość
Plany KPŚ PTTK "BARTEK" - Kwiecień 2011 r.


Zarząd Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK "BARTEK" zaprasza członków na spotkanie kołowe oraz wycieczki szkoleniowe zaplanowane na kwiecień 2011 r.
czwartek, 31 marca 2011 czytaj całość
Złaz wiosenny Klubu Górskiego PTTK Kielce
               Klub Górski PTTK Kielce zaprasza na Złaz wiosenny który odbędzie się w dniu 16.04.2011r. Uczestnicy złazu będą wędrować dwoma trasami. Pierwsza z nich będzie prowadzić z Jaskini Raj  przez Górę Patrol, Pierścienicę,  oraz Słowik. Druga z Bukówki przebiegać będzie przez Górę Telegraf i Pierścienicę. Złaz zakończy się pod wiatą turystyczną na Stadionie wspólnym ogniskiem.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej turystycznej imprezie.
wtorek, 29 marca 2011 czytaj całość
VII 25-tka Świętokrzyska
          25-tka Świętokrzyska jest ogólnodostępną indywidualną imprezą turystyczno – wytrzymałościową. Trasa marszu przebiega terenem górzystym i wymaga od uczestników dobrej zaprawy w turystyce pieszej. Uczestnikiem może być każda osoba, która ukończyła 18 lat i posiada dobry stan zdrowia. Do udziału w imprezie mogą być również dopuszczone osoby niepełnoletnie wraz z opiekunem.
poniedziałek, 14 marca 2011 czytaj całość
Rajd Doliną Opatówki
Akademicki Klub Turystyki Kwalifikowanej PTTK
Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach

zaprasza Sympatyków turystyki pieszej na
Rajd Doliną Opatówki

Termin:26 marca 2011 (sobota)    Zabierz ze sobą 25 zł
Trasa: Opatów – Tudorów – Międzygórz – Kleczanów (ok. 20 km)   
Zbiórka: Dworzec PKS Kielce stan. 7, godz. 7.10    
Zapisy:poczta@aktk.kielce.pttk.pl
Krzysztof Sabat, tel. 505 573 552   
niedziela, 13 marca 2011 czytaj całość
VII Rajd Wagarowicza
               21 marzec jest datą, którą uczniowie potocznie nazywają „Dniem Wagarowicza”. Dzień ten jest obchodzony przez nich bardzo uroczyście. Zgodnie z tradycją uczniowie przychodzą na zajęcia poprzebierani w różne stworzone przez siebie stroje i zastępują nauczycieli w ich obowiązkach. W szkołach odbywają się dyskoteki, happeningi, wspólne wyjścia do kina, teatru oraz na basen. Wszystko po to żeby uczynić ten dzień jeszcze bardziej podniosłym. W tym roku również Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze wraz ze Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji postanowiło włączyć się w obchody tego „święta” organizując dla uczniów i nauczycieli „ VII Rajd Wagarowicza”.

                                    
wtorek, 08 marca 2011 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs