Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Wyjazd Klubu Gorskiego PTTK Kielce w Beskid Żywiecki
Klub Górski PTTK Kielce zaprasza miłośników i sympatyków górskiej wędrówki na wyprawę w Beskid Żywiecki z noclegiem w Schronisku PTTK na Hali Krupowej !!!

sobota, 04 lutego 2012 czytaj całość
V Małogoski Złaz Turystyczny w 149 Rocznicę Bitwy Małogoskiej
wtorek, 31 stycznia 2012 czytaj całość
XLI ZJAZD PRZEWODNIKÓW ŚWIĘTOKRZYSKICH


W dniach 28-29 stycznia 2012r. odbył się XLI Zjazd Przewodników Świętokrzyskich. Tegoroczne święto przewodnickie odbyło się w mieście  i gminie Bodzentyn. Wszystkich przewodników przywitał burmistrz Stanisław Marek Krak. Zgodnie z programem głos zabrał Przewodniczący Samorządu Przewodnickiego Zarządu Głównego PTTK - Stanisław Kawęcki. Nad całością przedsięwzięcia czuwał Samorząd Przewodników Turystycznych PTTK Województwa Świętokrzyskiego w osobie przewodniczącego Kol. Kazimierza Micorka oraz Kol. Dominika Kowalskiego - Prezesa Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK „Bartek”.

Relacja
Urząd Miasta i Gminy Bodzentyn
"Famka" - numer z 02.02.2012, strona 12
poniedziałek, 30 stycznia 2012 czytaj całość
Górski sezon rozpoczęty!


Zimowa aura nie przeszkodziła w organizacji wyjazdu Klubu Górskiego PTTK Kielce w Beskid Sądecki. W dniach 21-22 stycznia sezon na góry rozpoczęła 38 osobowa grupa piechurów rodem z Gór Świętokrzyskich. Warunki atmosferyczne nie napawały entuzjazmem, ilość śniegu w partiach górskich sięgała nawet do 120 cm. Więcej informacji na stronie www.kgkielce.pl


wtorek, 24 stycznia 2012 czytaj całość
Spotkanie Opłatkowe Przewodników Świętokrzyskich z Ks. Biskupem
Tradycją są już spotkania opłatkowe przewodników Świętokrzyskich z Ks. Biskupem w Kaplicy Ks. Emerytów w Kielcach. Co roku liczna grupa przewodników uczestniczy w łamaniu się opłatkiem i śpiewaniu kolęd. Tym razem 19 stycznia br. dzięki Kol. Krystynie Niebudek zostało zorganizowane coroczne spotkanie. Opłatek przewodnicki rozpoczął się Mszą Świętą, która przewodniczył Ks. Biskup Kazimierz Ryczan. Później licznie uczestniczący przewodnicy świętokrzyscy złożyli sobie gorące życzenia na rozpoczęty 2012 rok.
Galeria
piątek, 20 stycznia 2012 czytaj całość
Opłatek Samorządu Przewodnickiego Województwa Świętokrzyskiego na Świętym Krzyżu


Kilkudziesięciu przewodników z całego regionu uczestniczyło w sobotę w spotkaniu opłatkowym na Świętym Krzyżu. - Od kilku lat w pierwszą sobotę stycznia przychodzimy na Święty Krzyż, aby podzielić się opłatkiem z ojcami Oblatami oraz koleżankami i kolegami. Tegorocznej wędrówce towarzyszyła zimowa aura na szczycie Łysej Góry. Z pokrytego śniegiem gołoborza podziwialiśmy wiosenno-jesienne doliny - powiedział Dominik Kowalski z Samorządu Przewodników PTTK Województwa Świętokrzyskiego.
Przewodnicy uczestniczyli w Mszy świętej, której przewodniczył ojciec Zygfryd Wiecha, superior klasztoru na Świętym Krzyżu.
piątek, 20 stycznia 2012 czytaj całość
Jubileuszowa Odznaka "60 lat Turystyki Kolarskiej w PTTK"
W związku z przypadającą w 2012 r. sześćdziesiątą rocznicą utworzenia Komisji Turystyki Kolarskiej Zarządu Głównego PTTK na podstawie art. 28 ust. 2 pkt 17 Statutu PTTK, w celu realizacji art. 9 ust. 2 pkt 7 Statutu PTTK, na wniosek Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK, Zarząd Główny PTTK ustanawia okolicznościową Jubileuszową Odznakę „60 lat Turystyki Kolarskiej w PTTK”.


poniedziałek, 16 stycznia 2012 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs