Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
Kielce Naturalnie - Spacer - Ślichowice
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejny spacer z cyklu KielceNaturalnie. Tym razem wybierzemy się na spacer do kamieniołomów na Ślichowicach. Szczegóły dotyczące zapisów i opłat na plakacie wydarzenia. Zapraszamy!
wtorek, 25 sierpnia 2020 czytaj całość
Kielce Naturalnie - Spacer - Ogród Botaniczny
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 23 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejny spacer z cyklu KielceNaturalnie. Tym razem wybierzemy się na spacer do Ogrodu Botanicznego. Szczegóły dotyczące zapisów i opłat na plakacie wydarzenia. Zapraszamy!
wtorek, 18 sierpnia 2020 czytaj całość
KOMUNIKAT dla uczestników V Maratonu Pieszego Przedwiośnie
Cześć!
Wszystko wskazuje, że jest duża szansa na to, że spotkamy się 19.09.2020r. Machina organizacyjna ruszyła. Ale nic się nie dzieje bez Was. Dlatego prosimy :
➡ wyślij wiadomość email do nas max do 19.08.2020r. jeśli nie będziesz mógł wystartować we wrześniowym terminie imprezy, wówczas zagwarantujemy Ci start w 2021 roku
➡ nie wysyłaj do nas emaila jeśli termin Ci odpowiada, wówczas będziesz pełnoprawnym uczestnikiem tegorocznej imprezy
➡ chcesz przepisać pakiet na kogoś innego napisz do nas emaila z ta informacją
do 19.08.2020r.  
Pamiętajcie, że program imprezy ulegnie zmianie. Start będzie rozłożony w czasie, nie uda nam się wspólnie wystartować. Posiłki i punkty kontrolne będą wyłącznie na zewnątrz
i z uwagi na bezpieczeństwo rezygnujemy z przepaku. Tym razem Maraton Pieszy Przedwiośnie będzie trwał jeden dzień i nie spotkamy się na wspólnej gali medalowej. Każdy otrzyma swój wyjątkowy medal po przekroczeniu linii mety.
Więcej szczegółów przygotujmy dla Was po 19.08.2020r. jak tylko dowiemy się ilu uczestników wytaruje w tegorocznej edycji.

!Wszystkie e-maile dotyczące V MPP prosimy kierować na adres : biuro@pttkkielce.pl,

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 czytaj całość
Kielce Naturalnie - Spacer - Centrum Kielce
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 16 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejny spacer z cyklu KielceNaturalnie. Tym razem wybierzemy się na spacer po centrum Kielc. Szczegóły dotyczące zapisów i opłat na plakacie wydarzenia. Zapraszamy!
środa, 12 sierpnia 2020 czytaj całość
Kielce Naturalnie - Spacery - Białogon - Grabina - Karczówka
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 9 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejny spacer z cyklu KielceNaturalnie. Tym razem wybierzemy się na Grabinę i Karczówkę. Szczegóły dotyczące zapisów i opłat na plakacie wydarzenia. Zapraszamy!
wtorek, 04 sierpnia 2020 czytaj całość
Spacerem po górach-Tatry Zachodnie
piątek, 31 lipca 2020 czytaj całość
Kielce Naturalnie - Spacery - Karczówka
Przypominamy, że w najbliższą niedzielę, 2 sierpnia o godz. 10:00 odbędzie się kolejny spacer z cyklu KielceNaturalnie. Tym razem wybierzemy się na Karczówkę. Szczegóły dotyczące zapisów i opłat na plakacie wydarzenia. Zapraszamy!
wtorek, 28 lipca 2020 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs