Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
IX 25-tka Świętokrzyska - relacja
23 marzec to już wiosna, a podczas tegorocznej 25-tki Świętokrzyskiej daleko było jej szukać… Sobotni poranek przywitał 54 piechurów imprezy siarczystym mrozem, i mimo „wiosennej zimy” i bardzo wczesnej pory uczestników przybywało… Trasa z Bodzentyna do Cedzyny przez g. Radosotwą dzięki mroźnej pogodzie dodatkowo zyskała na atrakcyjności, przejrzystość powietrza idealnie pozwalała na podziwianie pasam Łysogórskiego i Masłowskiego. Z uczestnikami wędrował przewodnik świętokrzyski Marcin Nocula i dla chętnych głębiej poznać historię ziemi świętokrzyskiej udzielał informacji na trasie. Pierwsi uczestnicy dotarli do Baru Leśnego w Cedzynie już po godz. 12.00, gdzie przywitała ich gorąca herbata i turystyczne ognisko.

sobota, 23 marca 2013 czytaj całość
Wiosna powitana na szlaku w Miedzianej Górze!

W ostatnią niedzielę (17.03.2013r.) odbył się rajd pieszy na powitanie wiosny. Organizatorem był Klub Turystów Pieszych „Przygoda" przy Oddziale Świętokrzyskim PTTK w Kielcach, Klub Turystyki „Gwarek" z Miedzianej Góry oraz Urząd Gminy w Miedzianej Górze.


środa, 20 marca 2013 czytaj całość
Nowy Zarząd Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach!

      W sobotę 16 marca 2013 w trakcie XIX Zjazdu Sprawozdawczo - Wyborczego Oddziału Świętokrzyskiego PTTK w Kielcach został powołany nowy Zarząd Oddziału. W składzie: Marcin Marciniewski (Prezes), Wojciech Buczkowski (Wiceprezes Zarządu), Robert Kulak (Skarbnik), Grzegorz Szczęsny (Sekretarz), Ewelina Maciantowicz-Kalwasińska (Czlonek), Mirosław Sotkiewicz (Członek) oraz Paweł Milewicz (Członek). Gratulujemy!
poniedziałek, 18 marca 2013 czytaj całość
Nowe Koło PTTK!!!
       Uchwałą Zarządu Oddziału Świętokrzyskiego PTTK zostało powołane nowe Koło PTTK "PLASTYK" Kielce. Działające w strukturach Oddziału Świętokrzyskiego PTTK, funkcjonować będzie przy Zespole Szkół Plastycznych im. Józefa Szermentowskiego w Kielcach.  Apelując do miłośników sztuki i turystyki zapraszamy wszystkich zainteresowanych do grona członków nowego Koła.
niedziela, 17 marca 2013 czytaj całość
Zaproszenie na wyprawę górską w Karkonosze
sobota, 16 marca 2013 czytaj całość
Ogólnopolski Rajd Przewodników PTTK "Huculszczyzna 2013"
XXXI Ogólnopolski Rajd Przewodników PTTK na Huculszczyźnie
piątek, 15 marca 2013 czytaj całość
IX 25-tka Świętokrzyska
środa, 13 marca 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs