Oferta turystyczna
Kalendarz imprez
Newsletter
Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o nowościach w naszym serwisie podaj swój adres e-mail.
Wspomnienia z imprezZamow przewodnika
+ Nawigacja: PTTK Kielce
Aktualności
III Ogólnopolski Zlot Turystów Przyrodników
wtorek, 23 kwietnia 2013 czytaj całość
Wycieczka szkoleniowa Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK "Bartek"
       Zarząd Koła Przewodników Świętokrzyskich PTTK "Bartek" zaprasza wszystkich członków Koła na wycieczką szkoleniową na terenie Powiatu Jędrzejowskiego w dniu 27 kwietnia 2013r. Program wycieczki. Serdecznie zapraszamy.
poniedziałek, 22 kwietnia 2013 czytaj całość
Wykład w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie
Centrum Informacji Turystycznej, Turystyczno-Krajoznawcze Koło PTTK oraz Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie zapraszają na wykład "Świętokrzyski Park Narodowy". Spotkanie poprowadzi pracownik ŚPN, przewodnik świętokrzyski Pawel Krzos dnia 24.04.2013 o godz. 16:30. Wstęp bezpłatny.
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 czytaj całość
Rajd Śladami Witolda Gombrowicza
        Akademicki Klub Turystyki Kwalifikowanej PTTK "SABAT" zaprasza na Rajd Śladami Witolda Gombrowicza, który odbędzie się 13 kwietnia 2013r.. Wszelkich informacji udziela Kol. Krzysztof Sabat. Program imprezy.
czwartek, 11 kwietnia 2013 czytaj całość
Kurs Instruktora Nordic Walking
Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców oraz Centrum Edukacyjne "Szklany Dom" w Ciekotach zapraszają na kurs nordic wlaking w terminie 11-12 maja 2013r. w Hostelu "Lubrzanka" w Ameliówce. Serdecznie zapraszamy. Program kursu.
niedziela, 07 kwietnia 2013 czytaj całość
Złaz wiosenny Klubu Górskiego PTTK Kielce
Klub Górski PTTK w Kielcach zaprasza na Złaz Wiosenny, która odbędzie się 6 kwietnia br., zakończenie planowane jest na terenie Centrum Edukacyjnego "Szklany Dom" w Ciekotach. Na metę będą prowadziły dwie trasy jedna z Bodzentyna przez G. Miejską, a druga z Bielin przez Łysicę.
Serdecznie zapraszamy !!!
Szczegółowy program imprezy.
poniedziałek, 01 kwietnia 2013 czytaj całość
VIII rocznica śmierci Ojca Świętego Jana Pawła II
Koło Przewodników Świętokrzyskich PTTK zaprasza na spotkanie 2 kwietnia (wtorek) o godz. 17.00 pod Tablicą "Epitafijną" na Cmentarzu Komunalnym, gdzie odbędzie się krótka modlitwa dziękczynna za beatyfikację naszego Honorowego Przewodnika Świętokrzyskiego Jana Pawła II oraz prośba o wstawiennictwo Błogosławionego w intencji przewodników świętokrzyskich. Po modlitwie zapalenie zniczy i złożenie kwiatów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich przewodników. 
środa, 27 marca 2013 czytaj całość

Kielce - Informacje Z życia PTTK
Region - warto zobaczyć


WspółpracaFacebook
Konkurs